Odbierz jedną z 506 wejściówek na Be Active Tour Online ZA DARMO
Chcemy, by BEZPŁATNE wejściówki dotarły do DZIEWCZYN, które bez tych biletów zwyczajnie nie mogłyby wziąć udziału w Be Active Tour Online.

Jeśli chcecie wziąć udział w Be Active Tour Online i możecie sobie pozwolić na zakup biletu, PROSIMY: po prostu kupcie go na naszej stronie: KUP BILET i pokażcie solidarność z FAJTERKAMI, które nie mogą sobie pozwolić na zakup biletu.
PULA BILETÓW SIĘ WYCZERPAŁA
Odbierz swój darmowy bilet Be Active Tour

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bebio Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 7. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem adres e-mail: iodo@bebio.pl. Twoje dane osobowe mogą być wykorzystywane w celu podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy tj. w celu uzyskania bezpłatnego kodu uprawniającego do uczestnictwa w wydarzeniu live Be Active Tour online, które odbędzie się w dniu 20.03.2021 w godzinach 12.00-18.30 na platformie BeActiveTV.pl. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Chcesz uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych? [KLIKNIJ].