15% rabatu dla Ciebie + 15% wsparcia dla potrzebujących od BeActiveTV
W tym roku Dzień Kobiet będzie inny, niż wszystkie. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie prezent, który może pomóc Tobie i innym.
Zadbaj o siebie i innych!
Wystarczy, że do 8 marca zamówisz roczny pakiet BeActiveTV 15% taniej, a drugie 15% przekażemy w Twoim imieniu na fundację wspierającą osoby z obszarów dotkniętych wojną.
Nie musisz kupować żeby pomóc!
Masz już wykupiony dostęp lub nie możesz sobie na niego aktualnie pozwolić? Gorąco zachęcamy Cię do przekazania dowolnej kwoty na Fundację XXXXX. Ważne jest żeby pomagać - Nie
Wasze metamorfozy
Justyna Musioł-Łosiak
Chciałabym się pochwalić również swoją przemianą. W wieku 39 lat też można zawalczyć o siebie i zrzucić 38 kg! 1 stycznia 2018 roku wstałam rano i powiedziałam sobie DZIAŁAM!

Justyna Czubak
Moja mentalna i fizyczna metamorfoza dzięki treningom i diecie, dzięki Tobie trwa i napawa mnie i moich bliskich duma. Serdecznie dziękuję!
Ewelina
Przesyłam Ci moją skromną metamorfozę. 21 kg w 14 miesięcy, to jeszcze nie koniec. Były wzloty i upadki, ale najważniejsze, aby się nie poddawać i dalej walczyć. Dziękuję bardzo za Twoje wsparcie i motywacje innych dziewczyn.
JAK TO DZIAŁA?
Wybierz pakiet
Załóż konto BeactiveTV
Zacznij ćwiczyć gdzie i kiedy chcesz
Który pakiet jest dla Ciebie najlepszy?
1 MIESIĄC
29,99 zł
miesięcznie
3 MIESIĄCE
74,99 zł
co 90 dni