3-cia edycja kultowego wyzwania!
Dołącz do „90 dni”
i zaprojektuj swoje jutro!
Zaprojektuj swoje jutro to 90-dniowe wyzwanie stworzone przez Ewę Chodakowską, aby połączyć wszystkie podstawowe elementy zdrowego stylu życia: treningi, zdrowie, pielęgnację i nastawienie psychiczne. Przez 3 miesiące pracuj nad wszystkim, co ważne: ćwicz ciało i umysł, korzystaj z jadłospisów oraz motywacji.
Treningi, które dają efekty
 • Plan treningowy
  Wyzwanie 90 dni - Zaprojektuj swoje jutro zawiera zestawy ćwiczeń ułożone w plan treningowy, który realizujesz dzień po dniu. Starannie stworzony przez Ewę Chodakowską z myślą o świetnej kondycji i doskonałym wyglądzie. Możesz dobrać zaawansowanie i intensywność ćwiczeń do swojej aktualnej formy i osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz zadbać o zdrowie.


 • Dieta
  W ramach wyzwania „90 dni” otrzymasz od nas przepisy na zdrowe i pożywne desery. Ułatwią Ci one dbanie o zdrową dietę i wypracowanie wymarzonej sylwetki. Jeśli chcesz w pełni skorzystać z wyzwania, po zapisie dostaniesz od nas specjalną ofertę na BeDiet. Pozwoli Ci on na ułożenie SPERSONALIZOWANEJ diety, idealnie dopasowanej do potrzeb Twojego organizmu!
 • Motywacja
  W osiągnięciu sukcesu najważniejsze jest to, co dzieje się w głowie. Dlatego będziesz mieć wsparcie Ewy Chodakowskiej i zespołu BeActiveTV. Będziemy regularnie wspierać Cię w Twoich postanowieniach. Dzięki temu nie zapomnisz o swoich celach i łatwiej będzie Ci je osiągnąć.


 • Społeczność
  Pamiętaj, że do wyzwania „90 dni” nie dołączasz sama! Możesz liczyć na wsparcie licznej społeczności, która pomoże Ci zmotywować się do działania i pokonywania codziennych trudności. Obserwuj profil BeActiveTV na Instagramie, bierz udział w wymianie opinii, dyskusjach i wzajemnych motywacjach. Znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania, ale również sama możesz zaoferować innym swoje wsparcie.
Dołącz do wyzwania
i otrzymaj kod zniżkowy
do sklepu BeBio

„90 dni – Zaprojektuj swoje jutro” to nieoceniona pomoc, dzięki której wyznaczysz osiągalny cel i krok po kroku będziesz go realizować. Przygotowałam dla ciebie pomocne wskazówki psychologiczne, dietetyczne oraz treningowe, dzięki którym osiągniesz i utrzymasz zamierzone efekty. Wierzę w ciebie! Dasz radę!

Więcej informacji o promocji w mailu po dołączeniu.
Zwiększ swoje szanse na wspaniałą sylwetkę z dietą od BeDiet na kolejne 90 dni (lub więcej!)
Dedykowana dieta do nowego projektu 90 dni. Zaprojektuj swoje jutro. Zapewnij sobie dodatkowe wsparcie BeDiet i ciesz się rezultatami już na wiosnę
Wasze metamorfozy