DNI
WYZWANIE
EXPRESS
Plan treningowy
Jadłospis
Motywacja
Społeczność
TYLKO
21
Wymarzony płaski brzuch
DNI
DLACZEGO EXPRESS:
TYLKO
21
Wyzwanie pod hasłem SAMO SIĘ NIE ZROBI. To plan ekspresowy, który został stworzony z myślą o płaskim brzuchu. Ćwicz przez 21 dni, a zobaczysz efekty. Świetne dla początkujących i osób, które nie mogą poświęcić wiele czasu na treningi. Mimo, że nie zajmuje dużo czasu, to nie dodatek do treningów, a kompletny plan. Wszystkie treningi zawarte w planie są pokazane w dwóch wersjach - początkującej i zaawansowanej, wybierz ten dostosowany do Twojego poziomu.

Zrób to ekspresem i w minimum czasu osiągnij maksymalny efekt i satysfakcję. Podejmij wyzwanie!
W TYM WYZWANIU CZEKA NA CIEBIE:
JADŁOSPIS
Prawidłowa dieta jest kluczowa dla zdrowia, kondycji i świetnego samopoczucia. Wyzwaniu EXPRESS towarzyszy kompletny plan żywieniowy, który w prosty i smaczny sposób pomoże zmienić nawyki żywieniowe. Otrzymasz jadłospis, listę zakupów i przepisy, które ułatwią dbanie o zdrową dietę i uzyskanie płaskiego brzucha.
PLAN TRENINGOWY
Wyzwanie EXPRESS - 3 tygodnie zawiera zestawy ćwiczeń ułożone w plan treningowy, który realizujesz dzień po dniu. Starannie stworzony przez Ewę Chodakowską z myślą o płaskim brzuchu. Możesz dobrać zaawansowanie i intensywność ćwiczeń do swojej aktualnej formy i osiągnąć wymarzoną sylwetkę i świetną kondycję.
W swojej codziennej walce nie będziesz sama. Każdy, kto bierze udział w wyzwaniu może dołączyć do prywatnej grupy na Facebooku. Zrzesza ona wspaniałych ludzi, którzy wspólnie walczą o siebie. Dołącz do nich i dziel się sukcesami, znajdź odpowiedzi na pytania, dostawaj i dawaj wsparcie.
SPOŁECZNOŚĆ
MOTYWACJA
W osiągnięciu sukcesu najważniejsze jest to, co dzieje się w głowie. Dlatego przez w każdym wyzwaniu będziesz mieć wsparcie Ewy Chodakowskiej i zespołu BeActiveTV. Będziemy regularnie wspierać Cię w Twoich postanowieniach. Dzięki temu nie zapomnisz o swoich celach i łatwiej będzie Ci je osiągnąć.
DLACZEGO BEACTIVETV:
Jesteśmy pewni - fitness nie służy temu, by wyprzedzić kogoś pod względem wyników czy udowodnić coś komuś. Fitness to droga do równowagi duchowej, harmonii i dobrego samopoczucia - zarówno fizycznego, jak i moralnego. A dobra kondycja fizyczna i wyrzeźbione ciało to przyjemny skutek uboczny regularnych treningów.
Zauważysz rezultaty już po kilku treningach. Zajęcia z BeActiveTV poprawiają samopoczucie, podnoszą nastrój i samoocenę!
BEZ ROZCZAROWANIA
Nie narzucamy Wam stereotypów piękna ani nie zmuszamy do samookaleczania się. Nie ma żadnych męczarni, bólu ani szalonego sekciarstwa żywieniowego na drodze do osiągnięcia rezultatów!
BEZ AGRESJI
Wszystkie treningi odbywają się w dogodnym dla Was czasie i miejscu. Nie ma powodu do niepokoju, nie ma się czego wstydzić, nie ma czego się bać.
BEZ STRESU
Trenujesz we własnym, komfortowym tempie. Nie ma żadnej presji ani nierealistycznych wymagań ze strony naszej!
BEZ SPINY
Podczas treningów w domu żadna osoba z zewnątrz nie będzie oceniać Twojej sylwetki, przygotowania fizycznego ani wyglądu zewnętrznego.
BEZ WSTYDU
Treningi dla wszystkich, nawet dla skromnych, leniwych i zajętych!
Dla początkujących, doświadczonych i profesjonalistów. Dla dziewcząt i chłopców w każdym wieku. Z nami możesz stopniowo rozwijać swoją wytrzymałość i technikę w komfortowym tempie i warunkach - w domu lub na siłowni.
BEACTIVETV JEST DLA CIEBIE JEŚLI:
Czujesz się samotnie i brakuje Ci wsparcia ze strony otoczenia.
Marzysz o zdrowym, silnym i wytrzymałym ciele.
Planujesz rozpocząć trening, ale nie wiesz jak zacząć.
Wiele razy zaczynałaś i za każdym razem porzucałaś treningi.
Chcesz schudnąć, ale masz dość męczenia się dietami.
OSZCZĘDZAJ Z BEACTIVETV:
Trener personalny
za każde zajęcie
Subskrypcja odnawialna
1 zajęcie
120,00 zł
BeActiveTV
1 zł / dzień
co 30 dni
Subskrypcja odnawialna
1 miesiąc
29,99 zł
Wejście na siłownie
4 zł / dzień
co 30 dni
Subskrypcja odnawialna
1 miesiąc
119,99 zł