Dołącz dziś i spal wszystkie kalorie
Odbierz 15% zniżki na dostęp
przez 3 lub 12 miesięcy

użyj kodu: TLUSTY15
BeActiveTV to wszystko, czego będziesz potrzebować na swojej drodze do nowej lepszej Ciebie
Treningi, które dają efekty
Możesz korzystać ze wszystkich treningów z Ewą Chodakowską i trenerami BeActiveTV na różnych poziomach zaawansowania. Dostosuj swoje ćwiczenia do Twojego aktualnego poziomu zaawansowania, a także nastroju i samopoczucia
Wsparcie dziewczyn takich jak Ty
Z BeActiveTV korzystają takie same dziewczyny jak TY – marzące o lepszej sylwetce, chcące zmienić swój styl życia na zdrowszy, a przede wszystkim pragnące być coraz lepsze. Wszystkie zmagamy się z tymi samymi problemami, dlatego najlepiej motywujemy się nawzajem.

Możliwość trenowania w dowolnym miejscu
BeActiveTV to domowa siłownia i program motywacyjny w jednym miejscu. Trenuj gdzie chcesz i wtedy, kiedy akurat masz czas. Masz możliwość odtwarzania treningów na każdym urządzeniu, nie potrzebujesz odtwarzacza DVD. Nie potrzebujesz niczego specjalnego, żeby zacząć, dlatego nie masz już więcej wymówek.
ODPOWIADAMY NA WASZE PYTANIA:
Chcę zacząć trenować z Be Active TV, jak to zrobić?
To proste! Wybierz interesujący Cię pakiet 1– , 3– , lub 12– miesięczny, opłać go i… to tyle! Dostęp i wszystkie niezbędne dane otrzymasz od nas mailowo. Dlatego pamiętaj, by podać właściwy adres e– mail!
A co, jeśli zmienię zdanie i będę chciała zrezygnować?
Cóż, będziemy tęsknić Mimo to dajemy Ci możliwość rezygnacji z konta na BeActive TV w dowolnym momencie. Przy pakiecie na 1 miesiąc zrobisz to wchodząc na swoje konto i klikając przycisk "Anuluj subskrypcję". Zakończy się ona wraz z aktualnym okresem rozliczeniowym. W przypadku pakietów 3– i 12– miesięcznych po prostu nie dokonuj kolejnej wpłaty.
Nie mam karty płatniczej. Czy mogę wykupić dostęp do Be Active TV?
Oczywiście Płatność kartą jest wymagana tylko przy pakiecie na 1 miesiąc, który ma formę automatycznie odnawianej subskrypcji. Za opcje 3– i 12– miesięczne bez problemu zapłacisz przez PayU i PayPal.
WPISZ KOD: TLUSTY15
i odbierz 15% zniżki na dostęp przez 3 lub 12 miesięcy
Odbierz zniżkę