Masz tylko 3 dni na skorzystanie z oferty. Skorzystaj z kodu rabatowego podczas zakupu 3 lub 12 miesięcznego!
Odbierz dostęp do BeActiveTV
20%TANIEJ
Spokojny Umysł
Nasze relaksacje prowadzone pomogą Ci się odprężyć, złagodzić stres i znaleźć spokój w codziennym życiu.
Wymarzony szcześciopak
To możliwe! Dzięki treningom dedykowanym mięśniom brzucha, wyrobisz je bez wychodzenia z domu!
Jędrne pośladki
Nasze specjalne programy treningowe sprawią, że Twoje pośladki będą jędrniejsze niż kiedykolwiek!
Zmiana na lata
Dzięki naszym wyzwaniom, zbudujesz nawyki, które zostaną z Tobą na długo.
Świetna kondycja
Dzięki różnorodnym treningom poprawisz swoją wytrzymałość, zwiększysz siłę i elastyczność.
Dobre samopoczucie
Sesje treningowe z BeActiveTV to niesamowita dawka energii na cały dzień! Możesz być pewna, że nie zabraknie Ci motywacji.
JHS32DZ
Krok 1
Krok 2
Skopiuj kod rabatowy.
Wybierz pakiet 3 lub 12 miesięcy i wklej kod!
BeActiveTV to wszystko czego potrzebujesz na swojej drodze do nowej, lepszej Ciebie
"Zmień swoje życie: postaw na zdrowie, dobre samopoczucie i piękne ciało! To jest Twój czas." - Ewa Chodakowska
18 TRENERÓW
1M+ UŻYTKOWNIKÓW
120+ TRENINGÓW
9 WYZWAŃ STAŁYCH
BeActiveTV to wszystko czego potrzebujesz
Redukcja wagi
Z BeActiveTV każdy może osiągnąć sukces! Pomożemy Ci zwiększyć aktywność fizyczną i przede wszystkim - osiągnąć Twój cel redukcji wagi. Na naszej platformie znajdziesz wiele skutecznych treningów, które pomogą Ci spalić kalorie i schudnąć.

Nasze plany treningowe zostały stworzone z myślą o różnych poziomach zaawansowania. Nie ważne na jakim poziomie jesteś - te treningi są dla Ciebie! Z BeActiveTV, możesz osiągnąć swoje cele w zdrowy i trwały sposób. Pozytywne efekty zobaczysz już po 30 dniach!
Utrzymanie formy
Utrzymanie formy przez cały rok wcale nie musi być trudne! Oferujemy wiele skutecznych treningów, które pomogą Ci utrzymać swoją kondycję i siłę. Nie musisz chodzić na siłownię!

Z BeActiveTV, możesz ćwiczyć w domu, w parku, a nawet na wakacjach! Nasze treningi opierają się na różnych metodach, takich jak HIIT, cardio, pilates czy joga. Duża różnorodność, pomoże Ci utrzymać formę i uniknąć rutyny. Osiągnij swoje cele i ciesz się zdrowym i aktywnym stylem życia!
Lepsze samopoczucie
Dbanie o samopoczucie to nie tylko kwestia aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. Ważne jest również znalezienie czasu na odpoczynek i regenerację.

Dlatego na naszej platformie znajdziesz także relaksacje prowadzone. Podczas tych sesji możesz odprężyć umysł, pozbyć się stresu i napięcia, a także zrelaksować ciało. Pozwól sobie na odprężenie i ciesz się pełnią życia!
Wybierz swój pakiet
BeActiveTV to:
Regularność treningów
Możesz wybierać swoje ulubione treningi, albo testować nowe, w zależności od tego na co masz dzisiaj ochotę. Co miesiąc będą pojawiać się nowe treningi, które nie pozwolą Ci znudzić się ćwiczeniami.
14 trenerów
Nasi trenerzy to wykwalifikowani specjaliści, którzy będą Cię wspierać w każdym treningu.
Co najlepsze, są dostępni dokładnie wtedy, kiedy TY możesz!
Dostęp 24/7
Dzięki naszej platformie możesz ćwiczyć gdzie chcesz i kiedy chcesz. Sama dostosowujesz trening do swoich aktualnych możliwości. Nie tylko na komputerze, ale również w aplikacji na smartfonie lub w TV.
Spróbuj treningu na dużym ekranie, to jeszcze większy power!
Łatwość w obsłudze
Róznorodność wyzwań
Każde z naszych wyzwań jest zupełnie inne, ale każde zapewni Ci dawkę niekończącej się motywacji i dobrej energii. Dzięki nim wypracujesz regularność, systematyczność i po prostu zdrowy styl życia. Możesz dołączyć w każdym momencie i rozpocząć treningi.
Skuteczność ćwiczeń
Jesteśmy pewni, że pokochasz efekty jakie przynoszą nasze ćwiczenia. Do każdego z nich dołączona jest szczegółowa instrukcja jak je wykonywać
Nasza platforma jest bardzo prosta w obsłudze. Wszystkie treningi, wyzwania czy relaksacje są dokładnie opisane. Na pewno znajdziesz tu wszystko co ci jest potrzebne aby osiągnąć swój cel.
Dostęp do aplikacji
Zainstaluj naszą aplikację i ciesz się dostępem do platformy również w swoim telefonie. Dzięki niej możesz ćwiczyć w każdym miejscu, a jedyne czego potrzebujesz to telefon i twoja gotowość do treningu!

Wasze metamorfozy

Treningi dla zaawansowanych
Treningi dla początkujących