Odbierz dostęp do BeActiveTV
20%TANIEJ
Masz tylko 3 dni na skorzystanie z oferty. Wpisz swój adres email i odbierz zniżkę
Wumarzona kondycja
Relaksacje pomoga w równowadze psychicznej i mentalnej i jeszcze dużo różnych literek
Wymarzony sześcipak
Jędrne pośladki
Jędrne pośladki
Jędrne pośladki
BeActiveTV to wszystko, czego będziesz potrzebować na swojej drodze do nowej lepszej Ciebie
Z BeActiveTV treningi masz zawsze pod ręka. "Zmień swoje życie: postaw na zdrowie, dobre samopoczucie i piękne ciało! To jest Twój czas." - Ewa Chodakowska
7 WYZWAŃ STAŁYCH
1M+ UŻYTKOWNIKÓW
100+ TRENINGÓW
18 TRENERÓW
Redukcja wagi
Z BeActiveTV każdy może osiągnąć swoje cele! Pomożemy Ci zwiększyć swoją aktywność fizyczną, poprawić swoją kondycję i oczywiście - osiągnąć swój cel redukcji wagi. Na naszej platformie znajdziesz wiele skutecznych treningów, które pomogą Ci spalić kalorie i schudnąć.

Nasze plany treningowe zostały stworzone z myślą o różnych poziomach zaawansowania, dlatego nie musisz być profesjonalnym sportowcem, aby zacząć ćwiczyć z nami. Z BeActiveTV, możesz osiągnąć swoje cele zdrowy i trwały sposób. Pozytywne efekty zobaczysz już po 30 dniach!
Utrzymanie formy
Utrzymanie formy przez cały rok wcale nie musi być trudne! Oferujemy wiele skutecznych treningów, które pomogą Ci utrzymać swoją kondycję i poprawić wydolność organizmu. Nie musisz chodzić na siłownię, aby utrzymać swoją formę.
Z BeActiveTV, możesz ćwiczyć w domu, w parku, a nawet na wakacjach!
Nasze treningi opierają się na różnych metodach, takich jak HIIT, cardio, pilates czy joga. Duża różnorodność, pomoże Ci utrzymać formę i uniknąć rutyny. Osiągnij swoje cele i ciesz się zdrowym i aktywnym stylem życia!
Lepsze samopoczucie
Wiemy, że dbanie o swoje samopoczucie to nie tylko kwestia aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. Ważne jest również znalezienie czasu na relaks i regenerację, aby umysł i ciało mogły odpocząć od codziennych wyzwań.
Dlatego oferujemy również relaksacje prowadzone.

Podczas tych sesji możesz odprężyć umysł, pozbyć się stresu i napięcia, a także zrelaksować ciało. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić swoje samopoczucie i cieszyć się pełnią życia. Pozwól sobie na chwilę relaksu i odprężenia, które pomogą Ci zwiększyć dawkę pozytywnej energii i cieszyć się życiem w pełni!
Wybierz swój pakiet
Co jeszcze
Regularność treningów
Możesz wybierać swoje ulubione treningi, albo testować nowe, w zależności od tego na co masz dzisiaj ochotę. Co miesiąc będą pojawiać się nowe treningi, które nie pozwolą Ci znudzić się ćwiczeniami.
17 trenerów
Nasi trenerzy to wykwalifikowani specjaliści, którzy będą Cię wspierać w każdym treningu.
Co najlepsze, są dostępni dokładnie wtedy, kiedy TY możesz!
Dostęp 24/7
Dzięki naszej platformie możesz ćwiczyć gdzie chcesz i kiedy chcesz. Sama dostosowujesz trening do swoich aktualnych możliwości. Nie tylko na komputerze, ale również w TV.
Spróbuj treningu na dużym ekranie, to jeszcze większy power!
Łatwość w obsłudze
Róznorodność wyzwań
Każde z naszych wyzwań jest zupełnie inne, ale każde zapewni Ci dawkę niekończącej się motywacji i dobrej energii. Dzięki nim wypracujesz regularność, systematyczność i po prostu zdrowy styl życia. Możesz dołączyć w każdym momencie i rozpocząć treningi.
Skuteczność ćwiczeń
Jesteśmy pewni, że pokochasz efekty jakie przynoszą nasze ćwiczenia. Do każdego z nich dołączona jest szczegółowa instrukcja jak je wykonywać.
Nasza platforma jest bardzo prosta w obsłudze. Wszystkie treningi, wyzwania czy relaksacje są dokładnie opisane. Na pewno znajdziesz tu wszystko co ci jest potrzebne aby osiągnąć swój cel.
Dostęp do aplikacji
Zainstaluj naszą aplikację i ciesz się dostępem do platformy również w swoim telefonie. Dzięki niej możesz ćwiczyć w każdym miejscu, a jedyne czego potrzebujesz to telefon i twoja gotowość do treningu!

Wasze metamorfozy

WIdeo dla
Poczatkujacych
Zaawansowanych