Believe you can and you're halfway there
Whatever you tell – believe in what you tell about by all your heart.
EXPRESS

21 dni


Wyzwanie pod hasłem SAMO SIĘ NIE ZROBI. To plan ekspresowy, który został stworzony z myślą o płaskim brzuchu. Ćwicz przez 21 dni, a zobaczysz efekty. Świetne dla początkujących i osób, które nie mogą poświęcić wiele czasu na treningi. Mimo, że nie zajmuje dużo czasu, to nie dodatek do treningów, a kompletny plan. Wszystkie treningi zawarte w planie są pokazane w dwóch wersjach - początkującej i zaawansowanej, wybierz ten dostosowany do Twojego poziomu.

Zrób to ekspresem i w minimum czasu osiągnij maksymalny efekt i satysfakcję. Podejmij wyzwanie!

Treningi, które dają efekty

 • Plan treningowy
  Wyzwanie EXPRESS - 3 tygodnie zawiera zestawy ćwiczeń ułożone w plan treningowy, który realizujesz dzień po dniu. Starannie stworzony przez Ewę Chodakowską z myślą o płaskim brzuchu. Możesz dobrać zaawansowanie i intensywność ćwiczeń do swojej aktualnej formy i osiągnąć wymarzoną sylwetkę i świetną kondycję.
 • Jadłospis
  Prawidłowa dieta jest kluczowa dla zdrowia, kondycji i świetnego samopoczucia. Wyzwaniu EXPRESS towarzyszy kompletny plan żywieniowy, który w prosty i smaczny sposób pomoże zmienić nawyki żywieniowe. Otrzymasz jadłospis, listę zakupów i przepisy, które ułatwią dbanie o zdrową dietę i uzyskanie płaskiego brzucha.
 • Motywacja
  W osiągnięciu sukcesu najważniejsze jest to, co dzieje się w głowie. Dlatego przez w każdym wyzwaniu będziesz mieć wsparcie Ewy Chodakowskiej i zespołu BeActiveTV. Będziemy regularnie wspierać Cię w Twoich postanowieniach. Dzięki temu nie zapomnisz o swoich celach i łatwiej będzie Ci je osiągnąć.

 • Społeczność
  W swojej codziennej walce nie będziesz sama. Każdy, kto bierze udział w wyzwaniu może dołączyć do prywatnej grupy na Facebooku. Zrzesza ona wspaniałych ludzi, którzy wspólnie walczą o siebie. Dołącz do nich i dziel się sukcesami, znajdź odpowiedzi na pytania, dostawaj i dawaj wsparcie.

Rozpocznij wyzwanie EXPRESS

Zacznij trenować z BeActiveTV
Specjalnie dla Ciebie
Wasze metamorfozy
Chcesz ćwiczyć |
ania:
Chcę zacząć trenować z Be Active TV, jak to zrobić?
Beactivetv:
To proste! Wybierz interesujący Cię pakiet 1– , 3– , lub 12– miesięczny, opłać go i… to tyle! Dostęp i wszystkie niezbędne dane otrzymasz od nas mailowo. Dlatego pamiętaj, by podać właściwy adres e– mail!
"Nie musisz od razu wskakiwać na głęboką wodę i wykonywać całego programu. Każda z nas kiedyś zaczynała. Każdy sukces zaczyna się od małego impulsu."

Ewa Chodakowska