Jak skutecznie pozbyć
się tłuszczyku
na brzuchu
Poznaj 5 fit zasad, które pomogą Ci osiągnąć wymarzony efekt!
Jak skutecznie pozbyć
się tłuszczyku
na brzuchu
Poznaj 5 fit zasad, które pomogą Ci osiągnąć wymarzony efekt!

Od czego mam zacząć?
Mimo wielu wyrzeczeń nadal nie znalazłaś skutecznego sposobu na to, jak pozbyć się tłuszczu z brzucha? Przyjrzyj się temu, jak wyglądają Twoje... nawyki!
Pamiętaj, że płaski brzuch robi się zarówno w kuchni, jak i na macie. Dlatego zbilansowaną dietę warto połączyć z ćwiczeniami na płaski brzuch.
Nie wiesz, co jeść i co ćwiczyć, by spalić tłuszcz z brzucha? Skorzystaj z naszych porad!

Krok 1 - Dieta
Kluczowym elementem jest PORA DNIA. Aby pokonać wieczorne podjadanie najlepiej jest jeść w ciągu dnia w regularnych odstępach czasu, jednak nie można się przy tym głodzić. Pamiętaj, że posiłek powinien być skomponowany tak, by zaspokajał twoje potrzeby, a nie apetyt. To zasada, której niełatwo jest przestrzegać, bo sygnał sytości dociera do mózgu z opóźnieniem. Wystarczy jednak nie przekraczać zaplanowanych wcześniej porcji i powstrzymać się przed dokładką.
Tilda Publishing
Krok 2 - Woda
Odpowiednie nawodnienie ważne jest szczególnie okołotreningowo. W końcu mięśnie to w większości woda i trudno im efektywnie pracować, jeśli brakuje im kluczowego składnika. Nawet nieznaczny niedobór H2O przekłada się na spadek ich siły i wytrzymałości.
Tilda Publishing
Krok 3
Regularność
i nawyki
Wypracowanie dobrych nawyków jest możliwe w każdym momencie twojego życia! Niezależnie od Twoich poprzednich doświadczeń masz w sobie potencjał, aby zmienić swoje życie na lepsze.
Tilda Publishing
Krok 4
Regeneracja
i sen
Nawet najlepszy trening na nic się nie zda, jeśli nie damy naszemu organizmowi odpocząć. Drugie, solidny trening i regularna aktywność fizyczna sprawiają, że codzienna regeneracja i sen stają się jeszcze ważniejsze dla naszego ciała
Krok 5
Aktywność
fizyczna
Jeśli dasz jej szansę, to może nawet zmienić całe twoje życie. Oczywiście na lepsze. Mało kto równie skutecznie jak ona potrafi wywołać uśmiech na twojej twarzy. Aktywność fizyczna to towarzyszka, którą naprawdę warto bliżej poznać.
Tilda Publishing
JAK WYGLĄDAJĄ TRENINGI
Czy to wystarczy?
Pamiętaj jednak, że najlepsze efekty osiągniesz łącząc zbilansowaną dietę z aktywnością fizyczną.

Na BeActiveTV czeka na Ciebie ponad 80 treningów z 14 najlepszymi trenerami z Polski i ze świata - w tym z Ewą Chodakowską i Jillian Michaels. A jeśli nie wiesz, co i jak ćwiczyć, to kompletne plany treningowe pozwolą Ci osiągnąć wymarzone cele jeszcze szybciej i skuteczniej.


Wypróbuj za darmo przez 3 dni!

Testuj BeActiveTV ZA DARMO i zyskaj niezawodne wsparcie treningowe gdziekolwiek jesteś!

Profesjonalne plany treningowe

Na BeActiveTV czekają na Ciebie wyzwania oraz autorskie projekty stworzone przez Ewę Chodakowską.

Masz niezawodne wsparcie

Brakuje Ci motywacji? Na naszej zamkniętej grupie na FB czeka na Ciebie ogrom motywacji od #CHODAGANGU i Ewy Chodakowskiej!Dostęp 24/7

Dzięki temu możesz bez problemów dopasować aktywność nawet do najbardziej napiętego planu dnia.Osiągasz realne efekty

Do tej pory pomogliśmy ponad

1 000 000 Fajterek zakochać się w aktywności fizycznej i wypracować świetne efekty.

Zobacz metamorfozy dziewczyn które zaufały BeActiveTV!
Wypróbuj przez 3 dni za darmo!
KLIKNIJ PRZYCISK PONIŻEJ