Twoje wyzwanie to...
MISSION
BEACH BODY
Dołącz do wyzwania i zostań najlepszą wersją siebie!

Tak jak sama nazwa wskazuje - wyzwanie poprawi sprawność i wygląd dolnych partii ciała. Wyzwanie Jędrne Pośladki trwa równie 7 tygodni, czyli 49 dni. W tym czasie będziemy walczyć o redukcję cellulitu, jędrność i sprężystość skóry oraz okrągły, uniesiony kształt.

Możesz być pewna, że ćwiczenia przyniosą widoczne efekty. Oprócz planów treningowych, tak jak w każdym wyzwaniu zwróć uwagę na dietę. Pamiętaj, że pośladki lubią zdrowe kalorie i aktywny tryb życia.


Jak dołączyć do wyzwania?
1

Wykup pakiet dostępu do BATV

2

Wybierz w zakładce wyzwania wyzwanie dla siebie

3

Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich materiałów na platformie BATV

Treningi, które dają efekty

Plan treningowy
Mission Beach Body zawiera zestawy ćwiczeń ułożone w plan treningowy, który realizujesz dzień po dniu. Starannie stworzony przez Ewę Chodakowską z myślą o wysmukleniu całej sylwetki. Możesz dobrać zaawansowanie i intensywność ćwiczeń do swojej aktualnej formy i osiągnąć wymarzoną sylwetkę i świetną kondycję.
Jadłospis
Prawidłowa dieta jest kluczowa dla zdrowia, kondycji i świetnego samopoczucia. W wyzwaniu Mission Beach Body otrzymujesz kompletny plan żywieniowy, który w prosty i smaczny sposób pomoże zmienić nawyki żywieniowe. Jadłospis, lista zakupów i przepisy ułatwią dbanie o zdrową dietę i wypracowanie wymarzonej sylwetki.
Motywacja
W osiągnięciu sukcesu najważniejsze jest to, co dzieje się w głowie. Dlatego przez w każdym wyzwaniu będziesz mieć wsparcie Ewy Chodakowskiej i zespołu BeActiveTV. Będziemy regularnie wspierać Cię w Twoich postanowieniach. Dzięki temu nie zapomnisz o swoich celach i łatwiej będzie Ci je osiągnąć.
Społeczność
W swojej codziennej walce nie będziesz sama. Każdy, kto bierze udział w wyzwaniu może dołączyć do prywatnej grupy na Facebooku. Zrzesza ona wspaniałych ludzi, którzy wspólnie walczą o siebie. Dołącz do nich i dziel się sukcesami, znajdź odpowiedzi na pytania, dostawaj i dawaj wsparcie.

Rozpocznij wyzwanie MISSION
BEACH BODY

Zacznij trenować z BeActiveTV
Specjalnie dla Ciebie
Wasze metamorfozy
Chcesz ćwiczyć |
ania:
Chcę zacząć trenować z Be Active TV, jak to zrobić?
Beactivetv:
To proste! Wybierz interesujący Cię pakiet 1– , 3– , lub 12– miesięczny, opłać go i… to tyle! Dostęp i wszystkie niezbędne dane otrzymasz od nas mailowo. Dlatego pamiętaj, by podać właściwy adres e– mail!
"Nie musisz od razu wskakiwać na głęboką wodę i wykonywać całego programu. Każda z nas kiedyś zaczynała. Każdy sukces zaczyna się od małego impulsu."

Ewa Chodakowska