Twoje wyzwanie to...

Zmień swoje życie w 90 dni
Zaprojektuj swoje jutro to 90-dniowe wyzwanie stworzone przez Ewę Chodakowską, aby połączyć wszystkie podstawowe elementy zdrowego stylu życia: treningi, zdrowie, pielęgnację i nastawienie psychiczne. Przez 3 miesiące pracuj nad wszystkim, co ważne: ćwicz ciało i umysł, korzystaj z jadłospisów oraz motywacji.
Jak dołączyc do wyzwania?
1

Wykup pakiet dostępu do BATV

2

Wybierz w zakładce wyzwania wyzwanie dla siebie

3
Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich materiałów na platformie BATV
Treningi, które dają efekty
Plan treningowy
Wyzwanie 90 dni - Zaprojektuj swoje jutro zawiera zestawy ćwiczeń ułożone w plan treningowy, który realizujesz dzień po dniu. Starannie stworzony przez Ewę Chodakowską z myślą o świetnej kondycji i doskonałym wyglądzie. Możesz dobrać zaawansowanie i intensywność ćwiczeń do swojej aktualnej formy i osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz zadbać o zdrowie.


Jadłospis
Prawidłowa dieta jest kluczowa dla zdrowia, kondycji i świetnego samopoczucia. W wyzwaniu 90 dni - Zaprojektuj swoje jutro otrzymujesz kompletny plan żywieniowy, który w prosty i smaczny sposób pomoże zmienić nawyki żywieniowe. Jadłospis, lista zakupów i przepisy ułatwią dbanie o zdrową dietę i wypracowanie wymarzonej sylwetki.


Motywacja
W osiągnięciu sukcesu najważniejsze jest to, co dzieje się w głowie. Dlatego przez w każdym wyzwaniu będziesz mieć wsparcie Ewy Chodakowskiej i zespołu BeActiveTV. Będziemy regularnie wspierać Cię w Twoich postanowieniach. Dzięki temu nie zapomnisz o swoich celach i łatwiej będzie Ci je osiągnąć.


Społeczność
W swojej codziennej walce nie będziesz sama. Każdy, kto bierze udział w wyzwaniu może dołączyć do prywatnej grupy na Facebooku. Zrzesza ona wspaniałych ludzi, którzy wspólnie walczą o siebie. Dołącz do nich i dziel się sukcesami, znajdź odpowiedzi na pytania, dostawaj i dawaj wsparcie.


Zacznij trenować z BeActiveTV
Specjalnie dla Ciebie
Wasze metamorfozy
ania:
Chcę zacząć trenować z Be Active TV, jak to zrobić?
Beactivetv:
To proste! Wybierz interesujący Cię pakiet 1– , 3– , lub 12– miesięczny, opłać go i… to tyle! Dostęp i wszystkie niezbędne dane otrzymasz od nas mailowo. Dlatego pamiętaj, by podać właściwy adres e– mail!
Ania:
A co, jeśli zmienię zdanie i będę chciała zrezygnować?
beactivetv:
Cóż, będziemy tęsknić Mimo to dajemy Ci możliwość rezygnacji z konta na BeActive TV w dowolnym momencie. Przy pakiecie na 1 miesiąc zrobisz to wchodząc na swoje konto i klikając przycisk "Anuluj subskrypcję". Zakończy się ona wraz z aktualnym okresem rozliczeniowym. W przypadku pakietów 3– i 12– miesięcznych po prostu nie dokonuj kolejnej wpłaty.
Ania:
Nie mam karty płatniczej. Czy mogę wykupić dostęp do Be Active TV?
BEACTIVETV
Oczywiście Płatność kartą jest wymagana tylko przy pakiecie na 1 miesiąc, który ma formę automatycznie odnawianej subskrypcji. Za opcje 3– i 12– miesięczne bez problemu zapłacisz przez PayU i PayPal.
Zgłoś się do wyzwania "90 dni Zaprojektuj Swoje Jutro"