Zakochaj się w sobie razem z
BeActiveTV
i odbierz zniżkę 15%

Zakochaj się w sobie razem z
BeActiveTV
i odbierz zniżkę 15%

Treningi, które dają efekty

Treningi, które dają efekty
Możesz korzystać ze wszystkich treningów z Ewą Chodakowską i trenerami BeActiveTV na różnych poziomach zaawansowania. Dostosuj swoje ćwiczenia do Twojego aktualnego poziomu zaawansowania, a także nastroju i samopoczucia. Zyskaj świetną formę.
Ćwiczysz, gdzie chcesz
BeActiveTV to domowa siłownia i program motywacyjny w jednym miejscu. Trenuj gdzie i kiedy chcesz. Odtwarzaj treningi na każdym urządzeniu. Nie potrzebujesz odtwarzacza DVD, ani niczego specjalnego, żeby zacząć. Dlatego nie masz już więcej wymówek.
Wsparcie, dziewczyn takich, jak Ty
Z BeActiveTV korzystają takie dziewczyny jak TY – marzące o lepszej sylwetce, chcące zmienić swój styl życia na zdrowszy, a przede wszystkim pragnące być coraz lepsze. Wszystkie zmagamy się z tymi samymi problemami, dlatego najlepiej się motywujemy.

Odbierz zniżkę 15%

Zacznij trenować z BeActiveTV
Specjalnie dla Ciebie
Wasze metamorfozy
Chcesz ćwiczyć |
ania:
Chcę zacząć trenować z Be Active TV, jak to zrobić?
Beactivetv:
To proste! Wybierz interesujący Cię pakiet 1– , 3– , lub 12– miesięczny, opłać go i… to tyle! Dostęp i wszystkie niezbędne dane otrzymasz od nas mailowo. Dlatego pamiętaj, by podać właściwy adres e– mail!
"Nie musisz od razu wskakiwać na głęboką wodę i wykonywać całego programu. Każda z nas kiedyś zaczynała. Każdy sukces zaczyna się od małego impulsu."

Ewa Chodakowska