Wyzwanie SUPERWOMAN
Czuj się SUPER w każdym wieku!
1.03 - Pierwszy dzień wyzwania SUPERWOMAN
Zaczynamy nasze wyzwanie, które udowodni Ci, że o świetną formę można zadbać w każdym wieku! Przygotuj matę i wygodny strój do ćwiczeń, bo zapowiada się fantastyczna przygoda, która pomoże Ci odkryć w sobie SUPERWOMAN!
2.03 - Drugi dzień wyzwania SUPERWOMAN
Daj nam znać, jak idą Ci ćwiczenia! A jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia na macie i poza nią, to koniecznie zaproś do wspólnych ćwiczeń znajomych. Z Programem Poleceń BeActiveTV wszyscy na tym zyskacie!
3.03 - Trzeci dzień wyzwania SUPERWOMAN
Czas na solidną porcję motywacji! Poznaj historię jednej z naszych Fajterek i przekonaj się, że nigdy nie jest za późno, by zacząć realizować swoje marzenia i zawalczyć o lepszą wersję siebie!
4.03 - Czwarty dzień wyzwania SUPERWOMAN
Skorzystaj z BeActiveTV już teraz i zapewnij sobie 12 miesięcy wsparcia od BeActiveTV!
5.03 - Piąty dzień wyzwania SUPERWOMAN
Już ponad połowa wyzwania za Tobą - tak trzymaj! Mamy nadzieję, że już zauważasz pierwsze efekty regularnych treningów i diety, takie jak więcej energii do działania, lepsze samopoczucie i szeroki uśmiech po zejściu z maty!
6.03 - Szósty dzień wyzwania SUPERWOMAN
Pamiętaj, że nawet największa zmiana zaczyna się od pierwszego kroku! Poznaj historię Ewy Chodakowskiej i przekonaj się, że dzięki motywacji i ciężkiej pracy możesz zrealizować nawet najbardziej śmiałe marzenia!
7.03 - Siódmy dzień wyzwania SUPERWOMAN
Przed Tobą OSTATNIA prosta i OSTATNIA szansa, by zgarnąć 12-miesięczny pakiet BeActiveTV. Skorzystaj już teraz i kontynuuj walkę o wymarzone cele.
8.03 - Ósmy dzień wyzwania SUPERWOMAN
BRAWO! Właśnie ukończyłaś 8-dniowe wyzwanie dla prawdziwej SUPERWOMAN. Nie chcesz, by przygoda ze zdrowym odżywianiem i regularnymi treningami dobiegła końca? Dołącz do BeActiveTV i
kontynuuj pielęgnowanie zdrowych nawyków!